Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
12:00
Herlufsholm GF
3
KFUM BK, Roskilde
1
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Herlufsholm GF
6
Suså IF
1
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Herlufsholm GF
Svebølle BI 2016
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herlufsholm GF
Ølstykke FC
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Herlufsholm GF
Ølstykke FC
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Herlufsholm GF
Præstø IF
Serie 4 - Efterår Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Herlufsholm GF
Køge BK
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Herlufsholm GF
Haslev FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Herlufsholm GF
Terslev G&IF
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Herlufsholm GF
Sorø Freja
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Herlufsholm GF
Dalby GI (H)
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Herlufsholm GF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Herlufsholm GF
FC Nakskov
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Herlufsholm GF
BSF
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Herlufsholm GF
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Herlufsholm GF
Oversidder
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Herlufsholm GF
NLA (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Herlufsholm GF
Svogerslev BK
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Herlufsholm GF
FC Storebælt
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlufsholm GF
Herfølge BK
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Herlufsholm GF
Nykøbing FC
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Herlufsholm GF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
Herlufsholm GF
Karrebæk IF
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Herlufsholm GF
Brønshøj / Fix
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Herlufsholm GF
B. Frem
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|